WHISKAS PL

Wpisz poniżej słowo kluczowe, aby wyszukać artykuły i produkty.

[{"text":"Strona g\u0142\u00f3wna","url":"\/"},{"text":"Karma dla kotow","url":"\/karma-dla-kotow"},{"text":"Karma mokra","url":"\/karma-dla-kotow\/karma-mokra"},{"text":"Pure delight","url":"\/karma-dla-kotow\/karma-mokra\/pure-delight"},{"text":"Whiskas pure delight soczyste kaski w galaretce 4 x 85g","url":"\/karma-dla-kotow\/karma-mokra\/pure-delight\/whiskas-pure-delight-soczyste-kaski-w-galaretce-4-x-85g"}]
KARMA MOKRA

WHISKAS® Pure Delight Soczyste Kąski w galaretce 4 x 85g​

Rozmiary:
 • OPIS PRODUKTU

  Pyszne kawałki jedzenia Whiskas® Soczyste Kąski w galaretce są przygotowane tak, aby zachować ich naturalny smak i wartości odżywcze. Dzięki gotowaniu na parze są one soczyste i delikatne, co sprawi, że Twój kot będzie mruczał z zachwytu. Twój koci przyjaciel rozsmakuje się w jednym z dwóch wariantów: kawałki z wołowiną oraz z kurczakiem. Karma Whiskas® jest przygotowana z naturalnymi składnikami i wysokiej jakości białkiem, bez użycia sztucznych barwników i konserwantów dla wyjątkowej przyjemności jedzenia. Łatwe do zjedzenia pyszne, delikatne kąski zawierają cynk, który wspiera zdrowie skóry i sierści, a odpowiedni bilans minerałów pomaga zadbać o kondycję dróg moczowych Twojego pupila.

  Korzyści:
  • 100% kompletna i zbilansowana karma
  • Wyprodukowano z naturalnymi składnikami
  • Wysokiej jakości białko wspiera silne mięśnie
  • Bez sztucznych barwników i dodatków smakowych
  • Z cynkiem, niezbędnym dla zdrowej skóry i sierści
  • Zbilansowany poziom minerałów, aby wspierać zdrowie dolnego odcinka układu moczowego
  • Łatwe do zjedzenia pyszne, delikatne kąski
 • SKŁADNIKI

  Kawałki z wołowiną - skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (20%, 97% naturalnego pochodzenia*; w tym wołowina 4% w kawałkach**), roślinne ekstrakty białkowe, substancje
  mineralne (0,7%), cukry, produkty pochodzenia roślinnego. *Składniki naturalnego pochodzenia. **Kawałki zwykle stanowią 33% produktu.

  Kawałki z kurczakiem - skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (21%, 100% naturalne*; w tym kurczak 4% w kawałkach**), roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne (0,7%), cukry, produkty pochodzenia roślinnego. *Składniki naturalnego pochodzenia. **Kawałki zwykle stanowią 33% produktu.
 • SKŁADNIKI ANALITYCZNE

  białko: 11,7; zawartość tłuszczu: 2,2; materia nieorganiczna: 1,2; włókno surowe: 0,20; wilgotność: 84,0.
 • DODATKI DIETETYCZNE

  Dodatki dietetyczne: Witamina B₁: 27,7 mg, Witamina D₃: 189 IU, Witamina E: 18,5 mg, Tauryna: 640 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pięciowodny): 1,4 mg, Jod (jodan wapnia, bezwodny): 0,33 mg, Żelazo (siarczan żelaza (II), jednowodny): 16,5 mg, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 3,3 mg, Cynk (siarczan cynku, jednowodny): 21,1 mg; Dodatki technologiczne: Guma kasja: 2312 mg.
 • DZIENNE ILOŚCI

  Zalecana dzienna ilość karmy. Zalecamy podawać pełnoporcjową mokrą oraz suchą karmę Whiskas® dla kota.

  Kot o masie ciała 3 kg potrzebuje 3-3,5 saszetki karmy mokrej dziennie.

  Kot o masie ciała 4 kg potrzebuje 3,5-4 saszetek karmy mokrej dziennie.

  Kot o masie ciała 5 kg potrzebuje 4-4,5 saszetki karmy mokrej dziennie.

  85 g karmy mokrej można zastąpić 16 g karmy suchej WHISKAS®.

 • ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego kota? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić kota tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania kotu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.

KARMA MOKRA
WHISKAS® Pure Delight Soczyste Kąski w galaretce 4 x 85g​
Rozmiary:
Najgłośniej mruczący kot

Marka WHISKAS® razem z Guinness World Records szuka nowego rekordzisty!

Obejrzyj teraz
Whiskas Guinness World Records