WHISKAS PL

Wpisz poniżej słowo kluczowe, aby wyszukać artykuły i produkty.

[{"text":"Strona g\u0142\u00f3wna","url":"\/"},{"text":"O marce","url":"\/o-marce"}]

O MARCE WHISKAS®

O marce

W WHISKAS® tworzymy posiłki dla kotów od 1958 roku, co oznacza, że możemy się pochwalić ponad 60-letnim doświadczeniem, które wykorzystujemy, aby dostarczać jeszcze więcej radości czworonogom na całym świecie. Naszą misją jest nie tylko produkcja pysznego jedzenia, ale także takiego, dzięki któremu koty mogą prowadzić jeszcze zdrowszy i szczęśliwszy tryb życia.

W WHISKAS® wiemy z pierwszej ręki, jak bardzo ludzie kochają koty. My również kochamy mruczki za to, kim naprawę są, czyli niezależnymi istotami, ale potrzebującymi odpowiedniej opieki i miłości.

Wierzymy, że najlepszym sposobem, by pomóc opiekunom troszczyć się o czworonogi jest zrozumienie potrzeb swojego pupila i zadbanie o pyszne jedzenie, za które odwdzięczy się mruczeniem.

Zespół WHISKAS® z dumą dostarcza jedzenie, którego jakość nie pozostawia wątpliwości co do pozytywnego wpływu na zdrowie i kubki smakowe kotów. Pracujemy z Instytutem Nauki o Zwierzętach WALTHAM Petcare Science Institute, by nieustannie rozwijać się w produkcji posiłków, które dostarczają pupilom odpowiednich składników odżywczych i przyjemności z jedzenia.

Najgłośniej mruczący kot

Marka WHISKAS® razem z Guinness World Records szuka nowego rekordzisty!

Obejrzyj teraz
Whiskas Guinness World Records