WHISKAS PL

Wpisz poniżej słowo kluczowe, aby wyszukać artykuły i produkty.

[{"text":"Strona g\u0142\u00f3wna","url":"\/"},{"text":"Karma dla kotow","url":"\/karma-dla-kotow"}]

Pyszne jedzenie i jeszcze więcej mruczenia

Każdy wielbiciel kotów wie, że nie ma piękniejszego dźwięku niż mruczenie kota. Dlatego właśnie nasi specjaliści pracują ciężko nad stworzeniem coraz smaczniejszych posiłków, które dadzą jeszcze więcej ekscytacji naszym kotom. Dbamy o to, by każdy posiłek był kompletny i zbilansowany, a koty mruczały nie tylko przy jedzeniu.

Chats 1 an et +

Etapy życia

Z pewnością kochasz w swoim kocie jego niezależność i chcesz zapewnić mu jak najlepszą opiekę. Na różnych etapach życia potrzeby żywieniowe Twojego pupila będą się zmieniać, dlatego Whiskas® oferuje posiłki przygotowane z myślą o dietach odpowiednich dla kotów w wieku do 12 miesięcy, powyżej 1 roku oraz powyżej 7 lat.

Dla kociąt

Dla kociąt

Twoje kocię rośnie każdego dnia. Dlatego posiłki Whiskas® przeznaczone dla kotów w wieku od 2 do 12 miesięcy zawierają odpowiednią ilość wapnia i fosforu, by wspierać rozwijające się stawy i kości, oraz dają energię potrzebną im na co dzień. Nie zapominamy również o ważnych witaminach i minerałach, dzięki którym Twój kot będzie okazem zdrowia.

Dla kotów 1+

Dla kotów 1+

Twój dorosły kot kocha życie. Dlatego produkty Whiskas przeznaczone dla pupili w wieku powyżej 1 roku dodają im energii i utrzymują ich ciało w doskonałej formie, a odpowiednie proporcje mokrej karmy Whiskas w diecie zapewniają właściwe nawodnienie organizmu.

senior

Dla kotów 7+

Nawet jeśli Twój kot jest starszym pupilem, wciąż chce czerpać z życia pełnymi łapkami. Dlatego właśnie produkty Whiskas przeznaczone dla kotów w wieku powyżej 7 lat zostały przygotowane w taki sposób, by dbać o najważniejsze organy Twojego kota, wspierając także jego wzrok i piękny wygląd sierści.

Najgłośniej mruczący kot

Marka WHISKAS® razem z Guinness World Records szuka nowego rekordzisty!

Obejrzyj teraz
Whiskas Guinness World Records