WHISKAS PL

Wpisz poniżej słowo kluczowe, aby wyszukać artykuły i produkty.

[{"text":"Strona g\u0142\u00f3wna","url":"\/"},{"text":"Karma dla kotow","url":"\/karma-dla-kotow"},{"text":"Karma mokra","url":"\/karma-dla-kotow\/karma-mokra"},{"text":"Tasty mix","url":"\/karma-dla-kotow\/karma-mokra\/tasty-mix"},{"text":"Whiskas tasty mix z jagniecina i indykiem w sosie 85g","url":"\/karma-dla-kotow\/karma-mokra\/tasty-mix\/whiskas-tasty-mix-z-jagniecina-i-indykiem-w-sosie-85g"}]
KARMA MOKRA

WHISKAS® Tasty Mix z Jagnięciną i indykiem w sosie 85g

Rozmiary:
 • OPIS PRODUKTU

  Posiłki Whiskas® kawałki z jagnięciną i indykiem w sosie to starannie przygotowana, kompletna i zbilansowana, mokra karma dla dorosłych kotów. W jedzeniu Whiskas® znajdują się soczyste, mięsiste kawałki zanurzone w aromatycznym sosie, których wielkość została specjalnie dostosowana do kocich potrzeb. Ten smaczny pokarm w wygodnej saszetce zawiera cynk, który wspiera zdrowie skóry i sierści, a odpowiedni bilans minerałów pomaga zadbać o kondycję dróg moczowych Twojego pupila. Od figlarnego kocięcia po wspaniałego dorosłego kota – nasze smakowite receptury zostały opracowane z myślą o tym, aby kot w każdym wieku mruczał z zadowolenia w porze posiłku i nie tylko.

  Korzyści:
  • 100% kompletna i zbilansowana karma
  • Wsparcie naturalnych mechanizmów obronnych
  • Z cynkiem, niezbędnym dla zdrowej skóry i sierści
  • Zbilansowany poziom minerałów, aby wspierać zdrowie dolnego odcinka układu moczowego
 • SKŁADNIKI

  Kawałki z jagnięcina i indykiem - skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (34%, w tym 4% jagnięciny i 4% indyka w kawałkach*), oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe, cukry, mleko i produkty mleczne. *Kawałki zwykle stanowią 40% produktu.
 • SKŁADNIKI ANALITYCZNE

  białko: 7,0; zawartość tłuszczu: 5,2; materia nieorganiczna: 1,6; włókno surowe: 0,25; wilgotność: 83,5, wapń: 0,30, fosfor: 0,22.
 • DODATKI DIETETYCZNE

  Dodatki dietetyczne: Witamina B₁: 21,0 mg, Witamina B₂: 1,1 mg, Witamina B₆: 3,5 mg, Witamina D₃: 200 IU, Tauryna: 750 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pięciowodny): 1,2 mg, Jod (jodan wapnia, bezwodny): 0,35 mg, Żelazo (siarczan żelaza (II), jednowodny): 17,5 mg, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 3,5 mg, Cynk (siarczan cynku, jednowodny): 16,2 mg.
 • DZIENNE ILOŚCI

  Zalecana dzienna ilość karmy. Zalecamy podawać pełnoporcjową mokrą oraz suchą karmę Whiskas® dla kota.

  Kot o masie ciała 3 kg potrzebuje 2,5-3 saszetek karmy mokrej dziennie.

  Kot o masie ciała 4 kg potrzebuje 3-3,5 saszetki karmy mokrej dziennie.

  Kot o masie ciała 5 kg potrzebuje 3,5-4 saszetek karmy mokrej dziennie.

  85 g karmy mokrej można zastąpić 18 g karmy suchej WHISKAS®.

 • ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego kota? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić kota tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania kotu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.

KARMA MOKRA
WHISKAS® Tasty Mix z Jagnięciną i indykiem w sosie 85g
Rozmiary:
Najgłośniej mruczący kot

Marka WHISKAS® razem z Guinness World Records szuka nowego rekordzisty!

Obejrzyj teraz
Whiskas Guinness World Records