WHISKAS PL

Wpisz poniżej słowo kluczowe, aby wyszukać artykuły i produkty.

[{"text":"Strona g\u0142\u00f3wna","url":"\/"},{"text":"Karma dla kotow","url":"\/karma-dla-kotow"},{"text":"Karma mokra","url":"\/karma-dla-kotow\/karma-mokra"},{"text":"Klasyczny","url":"\/karma-dla-kotow\/karma-mokra\/klasyczny"},{"text":"Whiskas junior klasyczne posilki w sosie 4 x 85g","url":"\/karma-dla-kotow\/karma-mokra\/klasyczny\/whiskas-junior-klasyczne-posilki-w-sosie-4-x-85g"}]
KARMA MOKRA

WHISKAS® Junior Klasyczne Posiłki w sosie 4 x 85g​

Rozmiary:
 • OPIS PRODUKTU

  Whiskas® Junior Klasyczne Posiłki w sosie zostały specjalnie przygotowane tak, aby zachować naturalne wartości odżywcze i smak wysokiej jakości składników. Sprawią, że Twój kot przybiegnie do miski szybciej niż kiedykolwiek wcześniej! Kocię rozsmakuje się w jednym z dwóch wariantów: kawałki z wołowiną i z kurczakiem. Receptura jest starannie opracowana, aby dać Twojemu kocięciu wszystkie składniki odżywcze, których potrzebuje, gdy dorasta i odkrywa nowy świat. Ten smaczny pokarm w wygodnej saszetce zawiera cynk, który wspiera zdrowie skóry i sierści. Od figlarnego kocięcia po wspaniałego dorosłego kota – nasze smakowite receptury zostały opracowane z myślą o tym, aby kot mruczał z zadowolenia w porze posiłku i nie tylko.

  Korzyści:
  • Wspiera zdrowy rozwój
  • Z wapniem, aby wspierać zdrowy rozwój kości i zębów
  • 100% kompletna i zbilansowana karma
  • 100% wysokiej jakości składników
  • Wsparcie naturalnych mechanizmów obronnych
  • Z cynkiem, niezbędnym dla zdrowej skóry i sierści
 • SKŁADNIKI

  Kawałki z wołowiną - skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (36%, w tym 4% wołowiny w kawałkach*), zboża, produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, substancje mineralne, cukry. *Kawałki zwykle stanowią 43% produktu.

  Kawałki z kurczakiem - skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (36%, w tym 4% kurczaka w kawałkach*), zboża, produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, substancje mineralne, cukry. *Kawałki zwykle stanowią 43% produktu.
 • SKŁADNIKI ANALITYCZNE

  białko: 7,5; zawartość tłuszczu: 5,0; materia nieorganiczna: 1,6; włókno surowe: 0,20; wilgotność: 84,0; wapń: 0,32.
 • DODATKI DIETETYCZNE

  Dodatki dietetyczne: Witamina C: 667 mg, Witamina D₃: 200 IU, Witamina E: 138 mg, Tauryna: 1100 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pięciowodny): 1,2 mg, Jod (jodan wapnia, bezwodny): 0,32 mg, Żelazo (siarczan żelaza (II), jednowodny): 16,1 mg, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 3,2 mg, Cynk (siarczan cynku, jednowodny): 16,2 mg; Dodatki sensoryczne: Aromaty.
 • DZIENNE ILOŚCI

  Zalecana dzienna ilość karmy. Zalecamy podawać pełnoporcjową mokrą oraz suchą karmę Whiskas® dla kota.

  Kot od momentu odsadzenia do wieku 3 miesięcy potrzebuje 3-3,5 saszetki karmy mokrej dziennie.

  Kot w wieku od 4 do 5 miesięcy potrzebuje 3,5-4 saszetek karmy mokrej dziennie.

  Kot w wieku od 6 do 12 miesięcy potrzebuje 4-4,5 saszetki karmy mokrej dziennie.

  85 g karmy mokrej można zastąpić 18 g karmy suchej WHISKAS®.

 • ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego kota? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić kota tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania kotu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.

KARMA MOKRA
WHISKAS® Junior Klasyczne Posiłki w sosie 4 x 85g​
Rozmiary:
Najgłośniej mruczący kot

Marka WHISKAS® razem z Guinness World Records szuka nowego rekordzisty!

Obejrzyj teraz
Whiskas Guinness World Records