WHISKAS PL

Wpisz poniżej słowo kluczowe, aby wyszukać artykuły i produkty.

[{"text":"Strona g\u0142\u00f3wna","url":"\/"},{"text":"Karma dla kotow","url":"\/karma-dla-kotow"},{"text":"Karma mokra","url":"\/karma-dla-kotow\/karma-mokra"},{"text":"Pure delight","url":"\/karma-dla-kotow\/karma-mokra\/pure-delight"},{"text":"Whiskas pure delight junior drobiowe frykasy w galaretce 4 6 x 85g","url":"\/karma-dla-kotow\/karma-mokra\/pure-delight\/whiskas-pure-delight-junior-drobiowe-frykasy-w-galaretce-4-6-x-85g"}]
KARMA MOKRA

WHISKAS® Pure Delight Junior Drobiowe Frykasy w galaretce 4 & 6 x 85g

Rozmiary:
 • OPIS PRODUKTU

  Pyszne kawałki jedzenia Whiskas® Junior Drobiowe Frykasy w galaretce są przygotowane tak, aby zachować ich naturalny smak i wartości odżywcze. Dzięki gotowaniu na parze są one soczyste i delikatne, co sprawi, że Twój kot będzie mruczał z zachwytu. Kocię rozsmakuje się w jednym z dwóch wariantów: kawałki z kurczakiem oraz z indykiem. Karma Whiskas® jest przygotowana z naturalnymi składnikami i wysokiej jakości białkiem, bez użycia sztucznych barwników i konserwantów dla wyjątkowej przyjemności jedzenia i zdrowego rozwoju. Łatwe do zjedzenia pyszne, delikatne kąski zawierają cynk, który wspiera zdrowie skóry i sierści, a także wszystkie składniki odżywcze, których potrzebuje Twoje kocię, gdy dorasta i odkrywa nowy świat.


  Korzyści:
  • Wspiera zdrowy rozwój
  • Z wapniem, aby wspierać zdrowy rozwój kości i zębów
  • 100% kompletna i zbilansowana karma
  • Wyprodukowano z naturalnymi składnikami
  • Wysokiej jakości białko
  • Bez sztucznych barwników i dodatków smakowych
  • Z cynkiem, niezbędnym dla zdrowej skóry i sierści
  • Łatwe do zjedzenia pyszne, delikatne kąski
 • SKŁADNIKI

  Kawałki z kurczakiem - skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (25%, 100% naturalne*; w tym kurczak 4% w kawałkach**), roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne, cukry, produkty pochodzenia roślinnego. *Składniki naturalnego pochodzenia. **Kawałki zwykle stanowią 40% produktu.
  Kawałki z indykiem - skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (25%, 100% naturalne*; w tym indyk 4% w kawałkach**), roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne, cukry, produkty pochodzenia roślinnego. *Składniki naturalnego pochodzenia. **Kawałki zwykle stanowią 40% produktu.
 • SKŁADNIKI ANALITYCZNE

  białko: 14,0; zawartość tłuszczu: 2,6; materia nieorganiczna: 1,5; włókno surowe: 0,20; wilgotność: 80,2, wapń: 0,20.
 • DODATKI DIETETYCZNE

  Dodatki dietetyczne: Witamina C: 900 mg, Witamina D₃: 200 IU, Witamina E: 140 mg, Tauryna: 1100 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pięciowodny): 1,5 mg, Jod (jodan wapnia, bezwodny): 0,42 mg, Żelazo (siarczan żelaza (II), jednowodny): 21,0 mg, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 4,2 mg, Cynk (siarczan cynku, jednowodny): 28,2 mg; Dodatki technologiczne: Guma kasja: 2070 mg.
 • DZIENNE ILOŚCI

  Zalecana dzienna ilość karmy. Zalecamy podawać pełnoporcjową mokrą oraz suchą karmę Whiskas® dla kota.

  Kot od momentu odsadzenia do wieku 3 miesięcy potrzebuje 2,5-3 saszetek karmy mokrej dziennie.

  Kot w wieku od 4 do 5 miesięcy potrzebuje 3-3,5 saszetki karmy mokrej dziennie.

  Kot w wieku od 6 do 12 miesięcy potrzebuje 3,5-4 saszetek karmy mokrej dziennie.

  85 g karmy mokrej można zastąpić 19 g karmy suchej WHISKAS®.

 • ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego kota? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić kota tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania kotu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.

KARMA MOKRA
WHISKAS® Pure Delight Junior Drobiowe Frykasy w galaretce 4 & 6 x 85g
Rozmiary:
Najgłośniej mruczący kot

Marka WHISKAS® razem z Guinness World Records szuka nowego rekordzisty!

Obejrzyj teraz
Whiskas Guinness World Records