WHISKAS PL

Wpisz poniżej słowo kluczowe, aby wyszukać artykuły i produkty.

[{"text":"Strona g\u0142\u00f3wna","url":"\/"},{"text":"Karma dla kotow","url":"\/karma-dla-kotow"},{"text":"Karma sucha","url":"\/karma-dla-kotow\/karma-sucha"},{"text":"Klasyczny","url":"\/karma-dla-kotow\/karma-sucha\/klasyczny"},{"text":"Whiskas sucha karma z pysznym kurczakiem 300g 800g 1 4kg 3 8kg 7kg 14kg","url":"\/karma-dla-kotow\/karma-sucha\/klasyczny\/whiskas-sucha-karma-z-pysznym-kurczakiem-300g-800g-1-4kg-3-8kg-7kg-14kg"}]
KARMA SUCHA

WHISKAS® Sucha karma z Pysznym kurczakiem 300g, 800g, 1.4kg, 3.8kg, 7kg & 14kg

Rozmiary:
 • OPIS PRODUKTU

  Whiskas® z pysznym kurczakiem to pełnoporcjowy suchy pokarm z pasztecikami kruchymi na zewnątrz i z delikatnym nadzieniem w środku, które koty uwielbiają. Granulki z wysokiej jakości białkiem są starannie opracowane, aby dać Twojemu kociemu przyjacielowi wszystko, czego potrzebuje do mruczenia. Kompletna i zbilansowana receptura ze zdrowymi i apetycznymi warzywami - marchewką i groszkiem - zapewnia Twojemu kotu perfekcyjną dawkę wszystkich niezbędnych składników odżywczych - w tym witamin i minerałów. Dzięki karmie Whiskas®, która jest przygotowana z wysokiej jakości składnikami pochodzącymi od zaufanych dostawców, Twój kot jest szczęśliwy, zdrowy i chętnie przybiega do miseczki za każdym razem w porze karmienia.

  Korzyści:
  • Zbilansowany poziom minerałów, aby wspierać zdrowie dolnego odcinka układu moczowego
  • Z witaminą A, niezbędną dla ostrego i prawidłowego widzenia
  • Z cynkiem, niezbędnym dla zdrowej skóry i sierści
  • 100% kompletna i zbilansowana karma
  • Bez sztucznych barwników i dodatków smakowych
  • Naturalne źródło włókna pokarmowego (błonnika)
 • SKŁADNIKI

  zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% kurczaka w brązowych granulkach*), oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe, cukry, warzywa (w tym 0,5% suszonej marchewki, co odpowiada 4% marchewki w pomarańczowych granulkach i 1% suszonego groszku, co odpowiada 4% groszku w zielonych granulkach*), drożdże.
  *Brązowe granulki stanowią zwykle 70% produktu, pomarańczowe granulki i zielone granulki stanowią zwykle po 8% produktu każde.
 • SKŁADNIKI ANALITYCZNE

  białko: 30,0; zawartość tłuszczu: 12,0; materia nieorganiczna: 8,1; włókno surowe: 2,0; wapń: 1,3; fosfor; 0,93.
 • DODATKI DIETETYCZNE

  Przeciwutleniacze, Barwniki; Dodatki dietetyczne: Witamina A: 4564 IU, Witamina D₃: 499 IU, Witamina E: 261 mg, Tauryna: 1000 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pięciowodny): 4,9 mg, Jod (jodek potasu): 1,2 mg, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 11,2 mg, Selen (selenin sodu): 0,08 mg, Cynk (siarczan cynku, jednowodny): 31,9 mg.
 • DZIENNE ILOŚCI

  Zalecana dzienna ilość karmy. Zalecamy podawać pełnoporcjową mokrą oraz suchą karmę Whiskas® dla kota.

  Kot o masie ciała 3 kg potrzebuje 45-50 g karmy suchej dziennie.

  Kot o masie ciała 4 kg potrzebuje 55-65 g karmy suchej dziennie.

  Kot o masie ciała 5 kg potrzebuje 65-75 g karmy suchej dziennie.

  15 g karmy suchej można zastąpić 1 saszetką 85 g karmy mokrej WHISKAS®.

 • ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego kota? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić kota tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania kotu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.

KARMA SUCHA
WHISKAS® Sucha karma z Pysznym kurczakiem 300g, 800g, 1.4kg, 3.8kg, 7kg & 14kg
Rozmiary:
Najgłośniej mruczący kot

Marka WHISKAS® razem z Guinness World Records szuka nowego rekordzisty!

Obejrzyj teraz
Whiskas Guinness World Records