WHISKAS PL

Wpisz poniżej słowo kluczowe, aby wyszukać artykuły i produkty.

[{"text":"Strona g\u0142\u00f3wna","url":"\/"},{"text":"Opieka","url":"\/opieka"},{"text":"Dorosly kot","url":"\/opieka\/dorosly-kot"},{"text":"Zachowanie","url":"\/opieka\/dorosly-kot\/zachowanie"},{"text":"Rekord w najglosniejszym mruczeniu","url":"\/opieka\/dorosly-kot\/zachowanie\/rekord-w-najglosniejszym-mruczeniu"}]

Najgłośniejsze kocie mruczenie na świecie: Marka WHISKAS® razem z Guinness World Records szuka nowego rekordzisty!

Whiskas Guinness World Records Hero Image

Marka WHISKAS® obrała sobie cel: sprawić, żeby wszystkie koty mruczały podczas posiłków. I nie tylko! Ale czy uda nam się uzyskać NAJGŁOŚNIEJSZE mruczenie na świecie? Połączyliśmy siły z Guinness World Records aby nagłośnić najbardziej intensywne mruczenie na całym świecie. 

Wyzwanie najgłośniejszego mruczenia podejmuje Bella, piękna pręgowana kotka z miejscowości Huntingdon w hrabstwie Cambridgeshire. Czy uda jej się zdobyć oficjalny tytuł GUINNESS WORLD RECORDS™? 

Bella spróbuje pobić rekord w najgłośniejszym mruczeniu!

Opiekunka Belli, Nicole, dowiedziała się, że można ustanowić rekord w najgłośniejszym mruczeniu kota domowego (żyjącego) i wie, że Bella sobie z tym poradzi!

Mówi, że kotka mruczy TAK głośno, że kiedy jest w pobliżu, Nicole musi podkręcać głośność w telewizorze, żeby coś słyszeć. Mówi też, że Bella jest najbardziej zadowolona i mruczy najgłośniej, kiedy dostaje miseczkę swojego ulubionego jedzenia WHISKAS®! Przekonajmy się, czy smakowity posiłek WHISKAS® pomoże jej pobić rekord! 

Zobacz, jak Bella próbuje pobić rekord

Oficjalny sędzia GUINNESS WORLD RECORDS, Dave Wilson, jest już gotowy. Dom też został odpowiednio przygotowany do przeprowadzenia dokładnych pomiarów, więc czas sprawdzić, czy Bella jest w stanie pobić rekord. „Ponieważ w tej kategorii nie ma aktualnego rekordzisty, rekord do pobicia dla Belli został ustalony na poziomie 50dB po uwzględnieniu wielu czynników, w tym wyników poprzednich rekordzistów, ogólnego rekordu ‘najgłośniejszego mruczenia w historii’ a także postępów w technologii nagrywania i pomiaru dźwięku.” - mówi David Wilson.

Przy kot-powiednim podejściu wszystko jest możliwe!

 

Bella jest nową rekordzistką!

Udało się! Zrobiła to! Bella jest oficjalną nową rekordzistką w kategorii najgłośniejszego mruczenia kota domowego (żyjącego). Ta wspaniała kotka zamruczała z imponującą głośnością 54,6 decybela, co odpowiada głośności gotującego się czajnika (a wszyscy wiemy, jakie są głośne, szczególnie, gdy próbujemy oglądać ulubiony serial). Bella sprawiła, że na naszym mrrruczometrze WHISKAS® zabrakło skali! Teraz Nicole musi znaleźć w domu specjalne miejsce, gdzie wyeksponuje zdobyty przez Bellę nowy certyfikat GUINNESS WORLD RECORDS.

Chcesz, żeby Twój kot mruczał więcej? Podaj mu miseczkę pysznego jedzenia WHISKAS® , a zamruczy z zachwytu! Stworzony z sercem, pełen wartości odżywczych i smakowity posiłek WHISKAS®  zadowoli nawet najbardziej wybredne koty!