WHISKAS PL

Wpisz poniżej słowo kluczowe, aby wyszukać artykuły i produkty.

[{"text":"Strona g\u0142\u00f3wna","url":"\/"},{"text":"Karma dla kotow","url":"\/karma-dla-kotow"},{"text":"Przysmaki","url":"\/karma-dla-kotow\/przysmaki"},{"text":"Dentabites","url":"\/karma-dla-kotow\/przysmaki\/dentabites"},{"text":"Whiskas dentabites z kurczakiem dentystyczny przysmak dla kota 40g","url":"\/karma-dla-kotow\/przysmaki\/dentabites\/whiskas-dentabites-z-kurczakiem-dentystyczny-przysmak-dla-kota-40g"}]
PRZYSMAKI

WHISKAS® Dentabites z kurczakiem - dentystyczny przysmak dla kota 40g

Rozmiary:
 • OPIS PRODUKTU

  WHISKAS® Dentabites to zdrowe i pyszne ciasteczka, za pomocą których nie tylko umilisz swojemu kotu czas, ale też zadbasz o jego zęby i dziąsła. Ich specjalna tekstura i skład pomagają zmniejszać odkładanie się kamienia nazębnego u dorosłych kotów, co zostało potwierdzone naukowo. Doskonały smak Dentabites z kurczakiem przypadnie do gustu każdemu kotu i sprawi, że dbanie o zęby stanie się dla Twojego pupila smakowitą przyjemnością.

  Korzyści z podawania kotu WHISKAS® Dentabites:

  • Mniej kamienia nazębnego
  Specjalny skład i lekko ścierna tekstura pomagają redukować przyrost kamienia nazębnego.
  • Bez sztucznych dodatków
  Bez dodatku sztucznych aromatów.
  • Lekka przekąska
  Jedno ciasteczko ma mniej niż 2 kcal.
 • SKŁADNIKI

  zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 15% kurczaka), roślinne ekstrakty białkowe, produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, substancje mineralne, drożdże, nasiona, zioła.
 • SKŁADNIKI ANALITYCZNE

  białko: 26,2; zawartość tłuszczu: 12,2; materia nieorganiczna: 9,8; włókno surowe: 5,2; wilgotność: 10; kwasy tłuszczowe omega-3: 1868 mg/kg.
 • DODATKI DIETETYCZNE

  Przeciwutleniacze; Dodatki dietetyczne: Siarczan miedzi pięciowodny: 3,2 mg, Jodek potasu: 0,27 mg, Siarczan cynku jednowodny: 0,01 mg.
 • DZIENNE ILOŚCI

  Podawać do 15 sztuk dziennie. Należy odpowiednio zmniejszyć dawkę głównego posiłku. Po otwarciu opakowania zużyć w ciągu 4 tygodni. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Pamiętaj, aby zapewnić zwierzęciu stały dostęp do świeżej wody do picia.

PRZYSMAKI
WHISKAS® Dentabites z kurczakiem - dentystyczny przysmak dla kota 40g
Rozmiary:
Najgłośniej mruczący kot

Marka WHISKAS® razem z Guinness World Records szuka nowego rekordzisty!

Obejrzyj teraz
Whiskas Guinness World Records