WHISKAS PL

Wpisz poniżej słowo kluczowe, aby wyszukać artykuły i produkty.

[{"text":"Strona g\u0142\u00f3wna","url":"\/"},{"text":"Karma dla kotow","url":"\/karma-dla-kotow"},{"text":"Karma mokra","url":"\/karma-dla-kotow\/karma-mokra"},{"text":"Klasyczny","url":"\/karma-dla-kotow\/karma-mokra\/klasyczny"},{"text":"Whiskas senior drobiowa uczta w galaretce 8 x 85g","url":"\/karma-dla-kotow\/karma-mokra\/klasyczny\/whiskas-senior-drobiowa-uczta-w-galaretce-8-x-85g"}]
KARMA MOKRA

WHISKAS® Senior Drobiowa Uczta w galaretce 8 x 85g

Rozmiary:
 • OPIS PRODUKTU

  Nasze posiłki Whiskas® Drobiowa Uczta w galaretce zostały specjalnie przygotowane z myślą o starszych kotach tak, aby zachować naturalne wartości odżywcze i smak wysokiej jakości składników. Sprawią, że Twój kot przybiegnie do miski szybciej niż kiedykolwiek wcześniej! Koci przyjaciel rozsmakuje się w jednym z czterech wariantów: kawałki z kurczakiem, z kaczką, z drobiem oraz z indykiem. Ten smaczny pokarm w wygodnej saszetce zawiera cynk, który wspiera zdrowie skóry i sierści, a odpowiedni bilans minerałów pomaga zadbać o kondycję dróg moczowych Twojego pupila. Nasze smakowite receptury zostały opracowane z myślą o tym, aby kot mruczał z zadowolenia w porze posiłku i nie tylko.

  Korzyści:
  • 100% kompletna i zbilansowana karma
  • 100% wysokiej jakości składników
  • Wspiera zdrową zwinność
  • Wsparcie naturalnych mechanizmów obronnych
  • Z cynkiem, niezbędnym dla zdrowej skóry i sierści
  • Zbilansowany poziom minerałów, aby wspierać zdrowie dolnego odcinka układu moczowego
 • SKŁADNIKI

  Kawałki z Kurczakiem - mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (36%, z czego 94% naturalnego pochodzenia*, w tym 4% kurczaka w kawałkach**), substancje mineralne (0,6%), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze (w tym 0,1% oleju słonecznikowego).
  Kawałki z Kaczką - mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (36%, z czego 94% naturalnego pochodzenia*, w tym 4% kaczki w kawałkach**), substancje mineralne (0,6%), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze (w tym 0,1% oleju słonecznikowego).
  Kawałki z Drobiem - mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (36%, z czego 94% naturalnego pochodzenia*, w tym 4% drobiu w kawałkach**), substancje mineralne (0,6%), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze (w tym 0,1% oleju słonecznikowego).
  Kawałki z Indykiem - mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (36%, z czego 94% naturalnego pochodzenia*, w tym 4% indyka w kawałkach**), substancje mineralne (0,6%), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze (w tym 0,1% oleju słonecznikowego).
 • SKŁADNIKI ANALITYCZNE

  białko: 7,8; zawartość tłuszczu: 4,0; materia nieorganiczna: 1,6; włókno surowe: 0,25; wilgotność: 84,5; wapń: 0,30; fosfor: 0,22.
 • DODATKI DIETETYCZNE

  Dodatki dietetyczne: Witamina B₁: 27,3 mg, Witamina B₂: 1,4 mg, Witamina B₆: 4,6 mg, Witamina C: 702 mg, Witamina D₃: 200 IU, Witamina E: 138 mg, Tauryna: 1101 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pięciowodny): 1,2 mg, Jod (jodan wapnia, bezwodny): 0,28 mg, Żelazo (siarczan żelaza (II), jednowodny): 14,0 mg, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 2,8 mg, Cynk (siarczan cynku, jednowodny): 16,2 mg; Dodatki technologiczne: Guma kasja: 2148 mg; Dodatki sensoryczne: Aromaty.
 • DZIENNE ILOŚCI

  Zalecana dzienna ilość karmy. Zalecamy podawać pełnoporcjową mokrą oraz suchą karmę Whiskas® dla kota.

  Kot o masie ciała 3 kg potrzebuje 3-3,5 saszetki karmy mokrej dziennie.

  Kot o masie ciała 4 kg potrzebuje 3,5-4 saszetek karmy mokrej dziennie.

  Kot o masie ciała 5 kg potrzebuje 4-4,5 saszetki karmy mokrej dziennie.

  85 g karmy mokrej można zastąpić 16 g karmy suchej WHISKAS®.

 • ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego kota? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić kota tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania kotu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.

KARMA MOKRA
WHISKAS® Senior Drobiowa Uczta w galaretce 8 x 85g
Rozmiary:
Najgłośniej mruczący kot

Marka WHISKAS® razem z Guinness World Records szuka nowego rekordzisty!

Obejrzyj teraz
Whiskas Guinness World Records