WHISKAS PL

Wpisz poniżej słowo kluczowe, aby wyszukać artykuły i produkty.

[{"text":"Strona g\u0142\u00f3wna","url":"\/"},{"text":"Kocieta","url":"\/kocieta"},{"text":"Zachowanie","url":"\/kocieta\/zachowanie"},{"text":"Jezyk ciala","url":"\/kocieta\/zachowanie\/jezyk-ciala"}]

Język ciała

Kitten-0.jpg

Twój mały kociak może wyglądać jak słodka, puchata kuleczka, i zrobi wszystko, co w jego mocy, aby uniknąć walki. Podobnie jak wielkie, dzikie koty, Twój pupil jest z natury samotnikiem i polega tylko na sobie, więc konflikt jest ostatnią rzeczą, jakiej pragnie.

Język ciała

 

Kot wielkich rozmiarów

Jedną ze sztuczek, których Twój kociak może użyć, aby przestraszyć potencjalnego przeciwnika, jest udawanie większego niż jest w rzeczywistości. Oznacza to nastroszenie ogona tak bardzo, jak to możliwe, wygięcie pleców i stanie bokiem. Chociaż może wyglądać na dużego i przerażającego, to po prostu wielki blef – Twój kotek tak naprawdę nie szuka zaczepki.
 

Łagodny i słaby

Z drugiej strony Twój kociak może też przyjąć odwrotną postawę, starając się wyglądać na jak najmniejszego w nadziei, że nie będzie zauważony. W ostateczności, gdy poczuje się zagrożony, po prostu ucieknie w przeciwnym kierunku!
Najgłośniej mruczący kot

Marka WHISKAS® razem z Guinness World Records szuka nowego rekordzisty!

Obejrzyj teraz
Whiskas Guinness World Records